Szkolenia

Konsultacje skokowe z Wojciechem Piaseckim

 • Termin 16 - 17.03.2018

  16.03 zaczynamy od 13.00
  17.03 od 7.00
  Prosimy o rezerwację

 • Koszt konsultacji:
  Przy 6 osobach 125 zł + boks 50 zł.
  Słuchacz symboliczne 10 zł

  cena może się zmienić w zależności od ilości chętnych

  Informacje dostępne telefonicznie u Naszej instruktorki Kasi oraz na profilu Wojtka.
  Przejdź do profilu W.J Piaseccy Equestrian

 • Trochę o Wojtku z jego strony:

  "Właśnie z nimi przeżyłem pierwsze starty w zawodach oraz pony games, dzięki nim uczyłem się od najmłodszych lat równowagi ciała i ducha oraz wyczucia jeździeckiego. Następnie przesiadłem się na Simsona (wygraliśmy Olimpiadę Młodzieży wWKKW), Anuiline Sweet Jessie (z którą wspólnie pokonaliśmy cross na Mistrzostwach Europy w Haagen), Tacyta (wygrana na Mistrzostwa Polski Małych Koni WKKW), Lublina (wygrana na Mistrzostwach Polski Juniorów w WKKW), Abayę (udział w Mistrzostwach Euoropy Młodych Jeźdźców) oraz Sibbetta (IV m-ce na Mistrzostwach Polski
  Młodych Jeźdźców). Później, by doszkalać swoje umiejętności wyjechałem do pracy w Niemczech do stajni Paula Schockemohle, gdzie zajmowałem się treningiem młodych koni."

Kurs z Moniką Damec

 • Termin 24 - 25.03.2018

  Zapraszamy wszystkich dążących do lepszego porozumienia z końmi niezależnie od uprawianej dyscypliny i poziomu zaawansowania. Nauczycie się lepiej rozumieć konie; dowiecie się, jak uczyć - jak i kiedy nagradzać, by w efekcie koń chętniej reagował na Wasze sygnały - zarówno z ziemi jak i pod siodłem. Zdobędziecie wiedzę, jak efektywniej pracować z końmi, rozkładać zadania w czasie i rozwiązywać problemy w możliwie najmniej stresujący dla konia sposób.

 • W kursie można uczestniczyć: z koniem lub jako obserwator.

  Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne (wykłady, prezentacje filmowe, dyskusje) oraz praktyczne zajęcia z końmi (praca z ziemi i jazda).

  Przyjmujemy maksymalnie 6 uczestników z końmi. Zajęcia praktyczne odbywają się w trybie indywidualnym lub w połączonych 2 parach koń - jeździec.

  Wszystkim uczestnikom na czas trwania kursu wypożyczamy sprzęt do pracy z końmi (kantary sznurkowe, liny, sticki).

 • Koszt uczestnictwa w kursie: Uczestnik z koniem - 500zł, Obserwator - 180zł, wynajęcie boksu na czas szkolenia 140 zł.

 • Szczegółowe informacje o programie i rezerwacje miejsca na kursie: 
  Program kursu - więcej informacji

  Monika Damec   

  www.zrozumieckonie.pl     

  monika@zrozumieckonie.pl            

  tel. 515 832 229