Wybieramy ulubionego KONIA w Stajni Mińce – KONKURS

Wybieramy ulubionego KONIA w Stajni Mińce – KONKURS

Wybieramy ulubionego KONIA w Stajni Mińce – KONKURS

Uwaga – konkurs❣️ Wybieramy ulubionego KONIA w Stajni Mińce❣️
Sami startujący w nim nie obsługują co prawda komputerów ?? ale ci spośród nich, którzy staną na (wirtualnym) podium, otrzymają od głosujących worek marchewek ?????? (ci spoza podium otrzymają nagrody pocieszenia – równie zdrowe i smakowite????) Rozpieszczajmy nasze kochane rumaki

Głosujemy przez 2 tygodnie!
W tym czasie możecie komentować ten post: napiszcie, dlaczego wybraliście danego konia. Możecie też dodać zdjęcie ?? ze swoim czterokopytnym przyjacielem.
Spośród osób biorących udział w głosowaniu wylosujemy jedną osobę, która otrzyma upominek-niespodziankę!?

Zapraszamy do zabawy!
I oczywiście do Stajni Mińce

Więcej informacji na naszym profilu Facebookowym


Komentarze z Facebook’a:

Aga Prochowicz

To może ja zacznę 😉 Głosuję na TATRĘ, ponieważ 1)ma klasę 2)jest inteligentna 3)galopuje jak zając (a to rzadkość jak na konia) 4)potrafię na niej kłusować w pełnym siadzie (a to rzadkość jak na mnie) 5)pozwala mi się do siebie przytulać jak mi smutno (na szczęście w Mińcach rzadko jest mi smutno, więc jej nie napastuję zbytnio) 6)dobrze żyje z innymi końmi (nawet jeśli je czasem podgryza ze swojego boksu) 7)jest kochana!

Pera Aspera Tarta

– kochany konik jako jedyna mnie podgryza? galopuje jak zajączek? po raz pierwszy raz z niej zlecialam? jest ambitna?? kocha galopawac Tak jak ja?? no i jej urok ??jest kochana

Izabella Wiśniewska

Epigon ! Fantastyczny przyjacielski charakter, dusza sportowca. Bardzo ambitny I inteligentny kochajacy galop I wszystko co z ruchem zwiazane. Do tego bardzo kochany I wyrozumiały , daje najlepsze buziaki na swiecie !! ??